Boka direkt

Välj pass

Alla pass

Boka tidigast

Idag, 10 december
Visa pass
Inte medlem?
Vad väntar du på? Bli medlem idag
Bli medlem
Idag
10 december
Stäng
08:3045 min

Senior styrka/kondition

  • Instruktör
  • Josefine Hammarstig
  • Gruppträningssal
  • Lediga platser: 2
Stäng
09:2030 min

XLNTLife

  • Instruktör
  • Josefine Hammarstig
  • Move it/Funktionell yta
  • Lediga platser: 2
Stäng
09:4530 min

Tabata

  • Instruktör
  • Johanna Hage
  • Gruppträningssal
  • Lediga platser: 28
Stäng
16:4530 min

CXWORX

  • Instruktör
  • Sandra Gerholdsdotter
  • Gruppträningssal
  • Lediga platser: 34
Stäng
17:3030 min

GRIT Strength

  • Instruktör
  • Pernilla Andersson
  • Gruppträningssal
  • Lediga platser: 0
13
Stäng
18:1545 min

Spinning 45 min

  • Instruktör
  • Linda Sölter
  • Spinning
  • Lediga platser: 0
5
Stäng
18:1545 min

BODYSTEP 45 min

  • Instruktör
  • Pernilla Andersson
  • Gruppträningssal
  • Lediga platser: 26
Stäng
19:1530 min

MoveIT

  • Instruktör
  • Arbnor Idrizi
  • Move it/Funktionell yta
  • Lediga platser: 15
Stäng
19:1560 min

Poweryoga

  • Instruktör
  • Paulina Nowak
  • Gruppträningssal
  • Lediga platser: 35
Imorgon
11 december
Stäng
08:0045 min

Yoga

  • Instruktör
  • Kattis Grände
  • Gruppträningssal
  • Lediga platser: 32
Stäng
09:0045 min

Senior styrka/kondition

  • Instruktör
  • Kattis Grände
  • Gruppträningssal
  • Lediga platser: 10
Stäng
10:0030 min

XLNTLife

  • Instruktör
  • Kattis Grände
  • Gruppträningssal
  • Lediga platser: 2
Stäng
16:3060 min

Bodytone

  • Instruktör
  • Linda Sölter
  • Gruppträningssal
  • Lediga platser: 24
Stäng
17:4030 min

Tabata

  • Instruktör
  • Anna Tidman
  • Gruppträningssal
  • Lediga platser: 0
20
Stäng
18:1530 min

SPRINT

  • Instruktör
  • Celine Eckhardt
  • Spinning
  • Lediga platser: 0
10
Stäng
18:3060 min

BODYCOMBAT

  • Instruktör
  • Sandra Gerholdsdotter
  • Gruppträningssal
  • Lediga platser: 23
onsdag
12 december
Stäng
08:2045 min

Spinning 45 min

  • Instruktör
  • Linda Sölter
  • Spinning
  • Lediga platser: 14
Stäng
09:1045 min

Senior styrka/kondition

  • Instruktör
  • Linda Sölter
  • Gruppträningssal
  • Lediga platser: 0
10
Stäng
10:0030 min

XLNTLife

  • Instruktör
  • Linda Sölter
  • Gruppträningssal
  • Lediga platser: 14
Stäng
16:3045 min

BODYATTACK 45 min

  • Instruktör
  • Sandra Gerholdsdotter
  • Gruppträningssal
  • Lediga platser: 24
Stäng
17:3060 min

BODYPUMP

  • Instruktör
  • Madeleine Hyllsjö
  • Gruppträningssal
  • Lediga platser: 24
Stäng
18:4030 min

CXWORX

  • Instruktör
  • Nonne Miles
  • Gruppträningssal
  • Lediga platser: 34
Stäng
19:1560 min

Poweryoga

  • Instruktör
  • Paulina Nowak
  • Gruppträningssal
  • Lediga platser: 34
torsdag
13 december
Stäng
08:0045 min

BODYPUMP 45 min

  • Instruktör
  • Anette Berander
  • Gruppträningssal
  • Lediga platser: 34
Stäng
08:3030 min

XLNTLife

  • Instruktör
  • Johanna Hage
  • Move it/Funktionell yta
  • Lediga platser: 0
9
Stäng
09:1530 min

XLNTLife

  • Instruktör
  • Johanna Hage
  • Gruppträningssal
  • Lediga platser: 0
8
Stäng
17:1545 min

MoveIT Kidz 6-8 år

  • Instruktör
  • Gruppträningssal
  • Lediga platser: 20
Stäng
17:3030 min

SPRINT

  • Instruktör
  • Celine Eckhardt
  • Spinning
  • Lediga platser: 0
24
Stäng
18:1545 min

MoveIT Kidz 9-12 år

  • Instruktör
  • Julia
  • Lediga platser: 20
Stäng
18:3030 min

MoveIT

  • Instruktör
  • Arbnor Idrizi
  • Move it/Funktionell yta
  • Lediga platser: 2
Stäng
19:0545 min

SH'BAM

  • Instruktör
  • Ny Release!
  • Gruppträningssal
  • Lediga platser: 22
fredag
14 december
Stäng
07:5030 min

CXWORX

  • Instruktör
  • Linda Marlen Fritzson
  • Gruppträningssal
  • Lediga platser: 31
Stäng
08:3030 min

SPRINT

  • Instruktör
  • Linda Marlen Fritzson
  • Spinning
  • Lediga platser: 19
Stäng
09:3030 min

MoveIT Senior

  • Instruktör
  • Johanna Hage
  • Gruppträningssal
  • Lediga platser: 0
12
Stäng
16:3030 min

SPRINT

  • Instruktör
  • Linda Marlen Fritzson
  • Spinning
  • Lediga platser: 8
lördag
15 december
Stäng
09:3060 min

BODYPUMP

  • Instruktör
  • Anette Berander
  • Gruppträningssal
  • Lediga platser: 34
Stäng
15:1530 min

CXWORX

  • Instruktör
  • Sandra Gerholdsdotter
  • Gruppträningssal
  • Lediga platser: 37
Stäng
16:0045 min

BODYATTACK 45 min

  • Instruktör
  • Sandra Gerholdsdotter
  • Gruppträningssal
  • Lediga platser: 37
söndag
16 december
Stäng
16:3030 min

Spinning 30 min

  • Instruktör
  • Anette Berander
  • Spinning
  • Lediga platser: 24
Stäng
17:1560 min

BODYBALANCE

  • Instruktör
  • Anette Berander
  • Gruppträningssal
  • Lediga platser: 37
måndag
17 december
Stäng
08:3045 min

Senior styrka/kondition

  • Instruktör
  • Josefine Hammarstig
  • Gruppträningssal
  • Lediga platser: 18
Stäng
09:2030 min

XLNTLife

  • Instruktör
  • Josefine Hammarstig
  • Move it/Funktionell yta
  • Lediga platser: 0
7
Stäng
09:4530 min

Tabata

  • Instruktör
  • Johanna Hage
  • Gruppträningssal
  • Lediga platser: 34
Stäng
16:4530 min

CXWORX

  • Instruktör
  • Andreas Andersson
  • Gruppträningssal
  • Lediga platser: 38
Stäng
17:3030 min

Tabata

  • Instruktör
  • Linda Sölter
  • Gruppträningssal
  • Lediga platser: 25
Stäng
18:1545 min

Spinning 45 min

  • Instruktör
  • Linda Sölter
  • Spinning
  • Lediga platser: 23
Stäng
18:1545 min

BODYSTEP 45 min

  • Instruktör
  • Lovisa Valdemarsson
  • Gruppträningssal
  • Lediga platser: 40
Stäng
19:1530 min

MoveIT

  • Instruktör
  • Arbnor Idrizi
  • Move it/Funktionell yta
  • Lediga platser: 20
Stäng
19:1560 min

Yoga

  • Instruktör
  • Paulina Nowak
  • Gruppträningssal
  • Lediga platser: 40

Logga in

Epostadress Lösenord