Boka direkt

Välj pass

Alla pass

Boka tidigast

Idag, 16 november
Visa pass
Inte medlem?
Vad väntar du på? Bli medlem idag
Bli medlem
Idag
16 november
Stäng
09:3060 min

BODYPUMP

  • Instruktör
  • Gruppträningssal
  • Lediga platser: 24
Stäng
10:4590 min

BODYCOMBAT Challenge

  • Instruktör
  • Sandra Gerholdsdotter
  • Gruppträningssal
  • Lediga platser: 30
Imorgon
17 november
Stäng
09:0030 min

SPRINT

  • Instruktör
  • Emma Kullbo
  • Spinning
  • Lediga platser: 20
Stäng
16:3030 min

Spinning 30 min

  • Instruktör
  • Anette Berander
  • Spinning
  • Lediga platser: 11
Stäng
17:1560 min

BODYBALANCE

  • Instruktör
  • Anette Berander
  • Gruppträningssal
  • Lediga platser: 26
måndag
18 november
Stäng
08:0045 min

MoveIT Senior

  • Instruktör
  • Nonne Miles
  • Move it/Funktionell yta
  • Lediga platser: 13
Stäng
08:5030 min

XLNTLife

  • Instruktör
  • Nonne Miles
  • Move it/Funktionell yta
  • Lediga platser: 0
2
Stäng
09:3030 min

Tabata

  • Instruktör
  • Elin Svahn
  • Gruppträningssal
  • Lediga platser: 25
Stäng
12:1530 min

SPRINT

  • Instruktör
  • Pernilla Andersson
  • Spinning
  • Lediga platser: 20
Stäng
17:0030 min

GRIT Strength

  • Instruktör
  • Elin Svahn
  • Gruppträningssal
  • Lediga platser: 8
Stäng
17:4030 min

CXWORX

  • Instruktör
  • Nonne Miles
  • Gruppträningssal
  • Lediga platser: 26
Stäng
18:1545 min

BODYSTEP 45 min

  • Instruktör
  • Nonne Miles
  • Gruppträningssal
  • Lediga platser: 26
Stäng
18:1530 min

Spinning 30 min

  • Instruktör
  • Linda Sölter
  • Spinning
  • Lediga platser: 16
Stäng
18:5030 min

Spinning 30 min

  • Instruktör
  • Linda Sölter
  • Spinning
  • Lediga platser: 25
Stäng
19:1560 min

BODYJAM

  • Instruktör
  • Nonne Miles
  • Gruppträningssal
  • Lediga platser: 16
tisdag
19 november
Stäng
08:0045 min

Yoga

  • Instruktör
  • Kattis Grände
  • Gruppträningssal
  • Lediga platser: 36
Stäng
09:0045 min

Senior styrka/kondition

  • Instruktör
  • Kattis Grände
  • Gruppträningssal
  • Lediga platser: 7
Stäng
10:0030 min

XLNTLife

  • Instruktör
  • Kattis Grände
  • Gruppträningssal
  • Lediga platser: 3
Stäng
17:0030 min

SPRINT

  • Instruktör
  • Celine Eckhardt
  • Spinning
  • Lediga platser: 0
13
Stäng
17:3030 min

Tabata

  • Instruktör
  • Sandra Gerholdsdotter
  • Gruppträningssal
  • Lediga platser: 0
18
Stäng
18:1060 min

BODYCOMBAT

  • Instruktör
  • Sandra Gerholdsdotter
  • Gruppträningssal
  • Lediga platser: 22
Stäng
19:1545 min

SH'BAM

  • Instruktör
  • Nonne Miles
  • Gruppträningssal
  • Lediga platser: 19
onsdag
20 november
Stäng
07:4530 min

CXWORX

  • Instruktör
  • Jenni Brunosson
  • Gruppträningssal
  • Lediga platser: 34
Stäng
08:2045 min

Spinning 45 min

  • Instruktör
  • Linda Sölter
  • Spinning
  • Lediga platser: 15
Stäng
09:1045 min

Senior styrka/kondition

  • Instruktör
  • Elin Svahn
  • Gruppträningssal
  • Lediga platser: 0
7
Stäng
16:3045 min

BODYATTACK 45 min

  • Instruktör
  • Sandra Gerholdsdotter
  • Gruppträningssal
  • Lediga platser: 36
Stäng
17:3060 min

BODYPUMP

  • Instruktör
  • Madeleine Hyllsjö
  • Gruppträningssal
  • Lediga platser: 30
Stäng
17:3030 min

SPRINT

  • Instruktör
  • Emma Kullbo
  • Spinning
  • Lediga platser: 21
Stäng
18:4560 min

Dansaerobics

  • Instruktör
  • Linda Sölter
  • Gruppträningssal
  • Lediga platser: 18
torsdag
21 november
Stäng
08:0045 min

BODYPUMP 45 min

  • Instruktör
  • Pernilla Andersson
  • Gruppträningssal
  • Lediga platser: 38
Stäng
08:3030 min

XLNTLife

  • Instruktör
  • Johanna Hage
  • Move it/Funktionell yta
  • Lediga platser: 4
Stäng
09:1530 min

XLNTLife

  • Instruktör
  • Johanna Hage
  • Move it/Funktionell yta
  • Lediga platser: 0
3
Stäng
16:3030 min

SPRINT

  • Instruktör
  • Elin Svahn
  • Spinning
  • Lediga platser: 14
Stäng
17:1540 min

MoveIT Kidz 6-9 år

  • Instruktör
  • Amanda Svensson
  • Gruppträningssal
  • Lediga platser: 17
Stäng
17:3030 min

SPRINT

  • Instruktör
  • Pernilla Andersson
  • Spinning
  • Lediga platser: 0
12
Stäng
18:0530 min

GRIT Strength

  • Instruktör
  • Tobias Friborg
  • Gruppträningssal
  • Lediga platser: 22
Stäng
18:1530 min

MoveIT

  • Instruktör
  • Arbnor Idrizi
  • Move it/Funktionell yta
  • Lediga platser: 10
Stäng
19:0060 min

Poweryoga

  • Instruktör
  • Paulina Nowak
  • Gruppträningssal
  • Lediga platser: 36
fredag
22 november
Stäng
07:4530 min

Tabata Core

  • Instruktör
  • Johanna Hage
  • Gruppträningssal
  • Lediga platser: 22
Stäng
08:3030 min

SPRINT

  • Instruktör
  • Pernilla Andersson
  • Spinning
  • Lediga platser: 12
Stäng
09:3045 min

MoveIT Senior

  • Instruktör
  • Elin Svahn
  • Gruppträningssal
  • Lediga platser: 0
7
Stäng
16:3030 min

SPRINT

  • Instruktör
  • Elin Svahn
  • Spinning
  • Lediga platser: 24
Stäng
16:3030 min

Tabata

  • Instruktör
  • Arbnor Idrizi
  • Gruppträningssal
  • Lediga platser: 33
lördag
23 november
Stäng
09:3060 min

BODYPUMP

  • Instruktör
  • Anette Berander
  • Gruppträningssal
  • Lediga platser: 39
Stäng
10:4560 min

BODYATTACK

  • Instruktör
  • Sandra Gerholdsdotter
  • Gruppträningssal
  • Lediga platser: 39

Logga in

Epostadress Lösenord